Sıkça Sorulan Sorular

Eğer kendinize ait bir alan adınız var ve bu alan adına sitenizi kurmak istiyorsanız Alan adınızın tutarını alacağınız paket fiyatından düşüyoruz. Bu fiyat normalde com ve net için 30 TL, com.tr için 50 TL'dir.

Eğer bir hosting hizmeti alıyorsanız Hosting hizmetinizi bizim sunucularımızdan almanız gerekmektedir. Hem Web sitenizin güvenliği hem de Garantisi açısından Web Sitesi için Hosting hizmetleri sunucularımızdan verilmektedir. Sunucularımız En yüksek Teknoloji ve en güvenilir Teknoloji firmaları ile çalışılarak hizmet vermektedir ve Türkiye Lokasyonludur.

Web Sitelerinin teslimatları seçtiğiniz pakete göre değişmektedir.

  • Standart Web Sitesi Teslim Süreci 1 - 4 Saat
  • Pro Web Sitesi Teslim Süreci 48 Saat
  • Özel Tasarım Web Sitesi Teslim Süreci Müşterinin taleplerine göre belirlenmektedir.

Teslimatların hızlı bir şekilde yapılabilmesi için Web sitesinde kullanılacak gerekli imaj ve bilgilerin Müşteri tarafından bize teslim edilmesi gerekmektedir.

Şirketimizden satın aldığınız Web Sitesini kullanmaya başladığınız zamandan itibaren Teknik destek ve İçerik güncellemeleri ile ilgili Ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Taleplerinizi info@hazirsitepaketleri.com adresine mail olarak gönderdiğiniz veya telefon ile bize ulaştığınızda içerik ve teknik ekibimiz talebinizi 1 ile 3 gün arasında yerine getireceklerdir.

Özel olarak hazırlanan Yazılımımız Türk Ticaret Kanununda belirtilen tüm özellikleri bünyesinde barındırmaya müsaittir.

Web Sitenizde istediğiniz her türlü İmaj veya Dökümana yer verebilirsiniz. Bu dökümanlar excel, word, powerpoint veya PDF olabilir. Sisteme yüklediğiniz her döküman siz silene kadar Web sitenizin içerisinde kalacaktır.

Ayrıca istediğiniz her türlü başlık altında yeni bir sayfa açabilir ve bu sayfa altında yazmak istediğiniz yazıya yer verebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri Yönetim Paneli'ni kullanarak saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Eğer hala hazırda kullanmış olduğunuz bir Web siteniz varsa ve tasarımından memnunsanız Web Sitenizin tasarımını sabit tutarak Sayfanızı Yönetim Paneli ile Dinamik çalışır hale getirebiliriz.

Böylece Web Siteniz Türk Ticaret Kanununa uygun ve kendinizin kolayca yönetebileceği bir sayfa haline gelecektir.

Bu hizmet için Web Sitenizin Tasarımının birebir sadık kalınarak yeniden tasarlanacağını ve Yönetim paneli uyarlaması yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Bu çalışma Yazılım ve Tasarım ekibinin daha çok zaman harcayacağı özel bir çalışma olduğu için Özel Tasarım Paketi ücreti kapsamında kalmaktadır.

Eğer tasarımınızdan da memnun değilseniz Kurumsal Acente Paketi ile hem yeni bir tasarıma hem de Yönetim panelli bir Web Sitesine daha ucuza sahip olabilirsiniz.